Adıyaman Haberleri, Adıyaman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Adıyaman’da coşkulu ‘Evet Kafe’nin açılışı

Atatürk Bulvarı Adıyaman Adliyesi yakınlarına kurulan ‘Evet Kafe’nin açılış törenine TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın, Milletvekillerinden İbrahim Halil Fırat, Adnan Boynukara, Salih Fırat, Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Abdurrahman Dimez, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Hanifi Erdem, Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu, MHP Adıyaman İl Başkanı Hüseyin Özgün, ilçe ve belde belediye başkanları MHP’liler ve AK Parti üyeleri ile çok sayıda kişi katıldı. Açılış öncesi Malatya’dan Adıyaman’a getirilen mehteran takımı tarafından marşlar söylendi. Oldukça coşkulu geçen törende konuşan AK Parti Adıyaman İl Başkanı Abdurrahman Dimez, Türkiye’nin her geçen gün güçlenerek büyüdüğünü ve daha çok güçlenmesi için referandum çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam edilmesi gerektiğini söyledi.

Daha sonra konuşan MHP Adıyaman İl Başkanı Hüseyin Özgün ise referandumda evet diyeceklerini ve ülkenin gelişmesi için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını ifade etti. Yapılan konuşmaların ardından ‘Evet Kafe’ dualarla açıldı.

Bir önceki yazımız olan Kahta’da otizmli çocuklar unutulmadı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri