Adıyaman Haberleri, Adıyaman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Avrasya’nın en kapsamlı fuarı 10. Solarex İstanbul, kapılarını açıyor

6 – 8 Nisan tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi 9- 10- 11 ve 12. Salonlar’da 10.’su düzenlenecek olan Solarex İstanbul Fuarı; yaşamımızdaki ürünlere hayat veren güneş teknolojilerine yönelik çözümlerin bir arada sergilendiği; nitelikli ziyaretçisiyle her yıl daha da büyüyen; güneş sektörünün yatırımları için bölgesinin en çok tercih edilen ticari buluşma noktasıdır.

Katılımcılar; önemli jeopolitik konumu ile farklı bölge ekonomilerinin önemli noktası olan İstanbul’da, güneş sektörünün de güç birliği ile her sene büyüyen ve gelişen Solarex İstanbul Fuarı’nda yer alarak; Türkiye, Orta ve Batı Avrupa, Balkanlar, Rusya, Kafkaslar, Orta Asya, Orta Doğu, Kuzey Afrika’dan solar endüstrilerinin karar vericileriyle buluşma fırsatı yakalarken; aynı zamanda üretim güçlerini göstererek ticaret hacimlerini artırabilecekler.

Solarex İstanbul’a özel sponsorlar

10. Yılına özel olarak çok sayıda sponsorluğun bulunduğu fuarda, içecek sponsoru REDBULL, rent a car çözüm ortağı AVİS, Konferans Sponsoru SMA, Seminer Sponsoru ARRAY, konaklama sponsoru Steigenberger Airport Hotel İstanbul ile güneş sektörünün ve hizmet verdiği tüm endüstrilerin buluşma noktası olmak için emin adımlarla ilerliyor.

Fuarda, uluslararası uçuşlarda, resmi havayolu partneri olarak THY Star Alliance ile %20’ye varan indirimlerle yolculuk etmek mümkün.İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle İstanbul genelinde tanıtım çalışmalarına ağırlık veren Solarex İstanbul Fuarı, metro içi led ekranlar, metrobüs duraklarındaki afişlerle, geniş bir reklam kampanyası yürütüyor.

Solarex İstanbul Fuarı’ndan bir gün önce SMA sponsorluğunda gerçekleşecek, 5 Nisan tarihli konferansa kayıt yaptıran dinleyiciler, konusunda uzman uluslararası konuşmacıları dinleme fırsatı yakalayacaklar. Epdk- Teiaş – Enerjisa- Trepaş’ın oturum yapacağı konferansta, Turseff’ten Dario Dilucia La perna, Avrupa Kalkınma Bankası’ndan Bengi Kılıç, Fraunhoferise & Allianz Climate Solutions’dan Klaus Kefer, Dr. Mete Çubukçu, Solar Baba Platfomu’ndan Ateş Uğurel, Güyad Yönetim Kurulu Başkanı Birol Ergüven, Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Erden, Mustafa Tırıs, Enerji Hukuku Araştırma Enstitüsü Başkanı Avukat Süleyman Boşça ve Avukat Mert Karamustafaoğlu konuşmacılar arasında yer alıyorlar.

Solarex Sosyal Medya Ekibi’nden canlı yayın

Facebook, twitter, linkedin ve instagram solarex istanbul hesapları sosyal medya ekibi tarafından takipediliyor ve takipçileriyle paylaşılıyor. #lovesun ve #solarex10sion hashtagleri ile 6- 7- 8 Nisan tarihlerinde fotoğrafları paylaşan 3 takipçiye, çift kişilik sinema bileti hediye edilecek ve ekip fuardan yapacağı canlı yayın ile sektörü bilgilendirecek.

Solarex İstanbul Fuarı; her yıl artan katılımcısı ve 100’e yakın ülkeden 25.000 üzerinde ziyaretçisi ile katılımcılarının yeni pazarlara açılmalarına fırsat sağlayarak, Avrasya’daki en kapsamlı buluşma platformu olmaya devam edecek.

Nitelikli ziyaretçilerle katılımcıları buluşturan fuar, yeni pazar arayışlarının ve küresel rekabetin kritik önem kazandığı bu dönemde güneş enerjisi sektörüne ivme katıyor.6 – 8 Nisan tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de düzenlenecek Solarex İstanbul Fuarı; 10:00 – 18:00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

Bir önceki yazımız olan Sosyal medya 'Evet' diyor başlıklı makalemizde haber, haberler ve Referandum hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri