Adıyaman Haberleri, Adıyaman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Kadir Özşahin deprem bölgesini gezdi

Büro Memur- Sen Samsat Temsilcisi Mazhar Yelboğa ile birlikte kamu çalışanları ile öğle yemeğinden bir araya gelen Başkan kadir Özşahin, Samsat ilçesinde meydana gelen depremin acısını yüreklerinde hissettiklerini, can kaybının olmamasının en büyük tesellileri olduğunu vurgulayarak, bir daha böyle acıların yaşanmaması için dua ettiklerini kaydetti.

Samsat ilçesinde kamu hizmetlerinin yürütüldüğü çadırlarda memurlar ile bir araya gelen Başkan Özşahin, Bizler Memur Sen’e bağlı olarak hizmet veren bir sendikayız. Samsat ilçesinde de aktif olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Deprem sırasında memur kardeşlerimiz evlerine gitmemiş, ilçe halkına yardım etmek için aç, susuz, uykusuz kalarak yardım etmek için seferber olmuşlardır. Depremin olduğu andan itibari ile ilçe temsilciliğimiz kanalı ile olayın takipçisiyiz ve Samsatlı kardeşlerimizin yanında olmaya çalıştık. Bugünde kamu çalışanlarımız ile bir araya gelerek öğle yemeğini birlikte yemek istedik. Tekrar bütün Samsat halkına geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz dedi.

Bir önceki yazımız olan Kasten adam öldürme suçundan aranan şahıs yakalandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri