Adıyaman Haberleri, Adıyaman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Besni’de okul kermesi ilgi gördü

Kermeste okul öğrencilerinin sene içerisinde yaptığı ürünler ve eşyalar sergilendi. Kermeste El Sanatları Teknolojisi Bölümü öğrencileri tarafından ev tekstili üretimi, el ve makine nakışları meslek dalının kazanımları doğrultusunda ürünler hazırlanarak sergiye sunuldu. Yiyecek İçecek Hizmetleri Bölümü öğrencileri, Türk mutfağının zengin dünyasını kermese gelen misafirlere tanıtmaya çalıştı. Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü öğrencilerin tarafından dolgu kumaş ve örgü kullanarak yapılan oyuncaklar katılımcıların yoğun ilgisini çekti.

Kermese Besni Kaymakamı Ahmet Gencer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar, Besni İlçe Jandarma Komutan Vekili Arif Bekar, İlçe Emniyet Müdürü Cemal Avan, İl Genel Meclis Üyesi H.Ömer Şahin, Besni Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr. Adnan Yüksel, Anadolu Sakatlar Derneği Besni Şube Başkanı Ömer Arslan, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Bir önceki yazımız olan Şehit Uzman Çavuşun cenazesi Adıyaman’da gözyaşlarıyla karşılandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri