Adıyaman Haberleri, Adıyaman Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Gölbaşı ilçesinde Polis Haftası kutlandı

Kuruluş Yıldönümü kutlandı.

Gölbaşı Kaymakamlığı bahçesinde yapılan kutlamaya Kaymakam Murat Zadeleroğlu, Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, belde belediye başkanları, İlçe Emniyet Müdürü Cemal Avan, İlçe Jandarma Komutanı Personel Binbaşı Serdar Atakan, İşadamı Adnan Akcan, polisler ve vatandaşlar katıldı.

Program Atatürk Anıtına çelenk konulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Programda İlçe Emniyet Müdürü Cemal Avan günün anlam ve önemine ilişkin konuşma yaparak, “Ülkemizin huzur ve güvenliği, kamu düzeninin korunması ve devamının sağlanması için çalışıyoruz. Ülkemizde meydana gelen terör olaylarına karşı canla başla, gece gündüz mücadele demeden çalışma gayretindeyiz. Demokratik bir toplum içerisinde toplumun talep ve ihtiyaçlarına yönelik emniyet hizmetlerinin herkes tarafından ulaşılabilir olmasını sağlayarak, vatandaşın korkusuz bir şekilde yaşaması amacımızdır dedi.

Bir önceki yazımız olan Kahta’da Polis Haftası kutlandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir